Türkçe
Takip Et

Popüler Haberler

Yayın Akışı

Microsoft Store Nedir? Microsoft Store Ürün Key Kodu Nasıl Kullanılır?

Bir Microsoft hesabı, sadece tek bir oturum açarak Microsoft ürünleri ve hizmetlerine erişimi sağlar. Herhangi bir Windows 7 ya da Windows 8.1 bilgisayarından yeni bir Windows 10 ve Windows 11cihaza geçiyorsanız da uygulama ve de oyun almanın en iyi yolu, Microsoft Store kullanmaktır. Microsoft Store, her cihaz için tanıdıktır ve Adobe Reader gibi ücretsiz olan ve ücretli olan uygulamaları arama imkanı sağlayabilir. Ayrıca uygulamaların popülerliklerini ve derecelendirmelerini görüntülemek ve bunları cihaza indirmek de mümkün olur. ''microsoft store nedir?'' sorusunun en iyi cevabı bu şekilde verilebilir.

Rehber
04-02-2022
Razer Gold Nedir? Razer Gold Nasıl Kullanılır?

Razer şirketi tarafından geliştirilmiş bir sanal cüzdan olan Razer Gold, milyonlarca oyuncunun alışveriş yaptığı ve yapmaya devam ettiği bir sistemdir. Bu sanal kredi platformu aracılığıyla oyuncular, sistemi kullanarak para harcadıkça ürün kazanma şansına sahip oluyor. Uluslararası bir sanal cüzdan olarak ifade edilen sistemin para birimi ise Gold ve Silver olarak oluşturulmuş durumdadır. Bu sistemden alışveriş yapabilmek için öncelikle resmî site üzerinden bir üyelik oluşturulması gerekiyor. Sisteme giriş yapan oyuncular, oyun mağazalarından item veya eşya alabilir ve karakterlerin gelişmesi için ek özelliklere sahip olabilirler.

Rehber
13-01-2022
Google Play Kodu Nedir? Google Play Kodu Nasıl Satın Alınır?

İnternet ve teknoloji çağının en üst dönemleri yaşanmaktadır. İnternetsiz cep telefonu ve ev kalmamasıyla yaş ayrımı olmadan çoğu kişiler tarafından mobil uygulamalara artık aşırı talep bulunulmaktadır. Gelişen teknoloji ile birlikte bazı taleplerde aşırı önem gösteremeye başlanmıştır. Tüm cep telefonların belirli programlar, oyunlar, uygulamaları açmak için indirme gerekmektedir. Bu indirme işlemleri google play store üzerinden gerçekleşmektir. Bazı ürünlerin ücretsiz, bazı ürünleri alabilmek için ücret ödenmesi gerekmektedir. Bu ücretlerin ödenmesi için google play kodu alınması gerekmektedir.

Rehber
10-01-2022
Valorant Nedir? Valorant Points Vp Kodu Nasıl Kullanılır?

Günümüzde bilgisayarda oynanan oyunlar; büyük küçük herkesin ilgisini çeken, çok farklı çeşitleri olan bir eğlence malzemesidir. Oynanan oyunlar içinde en fazla ilgi gören oyunlar video oyunlarıdır. Bu oyunlar oyun severler için oldukça eğlenceli ve taktiksel oyunlardır. Son zamanların en çok tercih edilen oyunu valorant oyunudur.

Oyun
23-12-2021
Epic Games Nedir? Epic Games Ürün Key Nasıl Kullanılır?

Epic Games Launcher, Epic Games oyun firmasının oyunlarını çalıştırmak amacıyla kullanılır. Ayrıca oyunları internetten indirmeye de yarayan bir programdır. Epic Games Firması ABD merkezlidir ve Unreal Tournament, Fortnite, Robo Recall gibi oyuncuların da yapımcısı olan firmadır .Epic games launcher nedir? sorusunun cevabı budur. Epic Games Launcer, Epic Games firmasına ait oyunların sorunsuzca indirilmesini sağlamak ve oynamak için tasarlanmıştır.

Rehber
23-12-2021

Bildirimi Düzenle

Bildirim Seçeneği